Proč zvolit LVT Tajima Classic Ambiente?

Proč zvolit LVT Tajima Classic Ambiente?
5. 1. 2018 Produkty, materiály, technologie 1142 zobrazení

Přinášíme Vám ukázky toho nejzajímavějšího, co se s tímto výrobkem dá vše vytvořit.

Pokud si necháte poradit a svěříte pokládku odborníkovi, těžko budete hledat lepší materiál. Proč je podle nás Tajima Classic Ambiente více než jen vinyl? Už na obrázcích u tohoto článku můžete vidět, že dílce nemusí jen volně ležet na rovině, ale dají se také různě ohýbat, barevně kombinovat.

Jako důležité a prvořadé bereme hlavně skutečnost, že povrch vytvořený těmito dílci je za předpokladu pokládky profesionálním způsobem prakticky nezničitelný, což špičkový japonský výrobce deklaruje třídou zátěže 42. Už při bližším očním kontaktu s lamelami Tajimy Vás zaujme provedení dotažené do nejmenších detailů. Dezény navrhují lidé, kteří uctívají tradici starých řemesel a jsou spjatí s přírodou. Povrch Vaší podlahy tak získá velmi dokonalou strukturu, pevnost a téměř nadpřirozenou eleganci, kterou lze dosáhnout snad jen pravým dřevem.

20180105 spoltex2 

Pokud se na Tajimu podíváme z praktického hlediska, slabiny zde rovněž nenacházíme. Podlaha je opatřena PUR ochrannou nášlapnou vrstvou o síle 0,55 mm, díky čemuž se skvěle udržuje. Provedení dílců zaručuje snadnou výměnu poškozených částí podlahy, což může nastat například nehodou, kde pak důsledkem zůstane nevratné mechanické poškození.

Ohledně bezpečnosti jsou LVT Tajima (ostatně jako všechny námi dodávané výrobky) schváleným výrobkem, mají veškeré technické a bezpečnostní náležitosti vyžadované evropskými normami, splňují i poměrně náročné požadavky komerčního užití v objektech a provozech s e zvýšenou zátěží. Povrch podlahy dosahuje protiskluzu R10 a pyšní se třídou hořlavosti Bfl-S1.

20180105 spoltex3

Pokud tedy skutečně máte zájem o nádhernou podlahu s dlouhou životností, ve vysoké kvalitě a s bezpečným, prověřeným původem, LVT Tajima jsou tu přesně pro Vás.

Závěrem této upoutávky bychom chtěli dodat, že naše doporučená maloobchodní cena vč. DPH je cca 615 Kč/m2 (nebo 23,20 €/m2), kterou zde můžeme hrdě prezentovat a ujistit Vás, že TAJIMA CLASSIC AMBIENTE je ve své třídě cenově prakticky bezkonkurenční.

www.spoltex.cz